#NeZamestnaní

Hľadáte novú prácu, prvú prácu alebo len lepšiu prácu? S nami ju nájdete hneď. Rovnako ako naši traja klienti.

Prečítajte si ich príbehy
Zamestnanci

Príbehy klientov

Len nedávno dokončil strednú školu a hľadal si svoje prvé stabilné miesto. Aj napriek žiadnym skúsenostiam či praxe a len s výučným listom si cez nás našiel prácu hneď ako operátor. Zabezpečili sme mu ubytovanie a dopravu do zamestnania. Zároveň má možnosť výberu smeny či práce cez víkend s bonusom. #Nezamestnaný

Fedor Koutný
Client

Feďo #NeZamestnaný

Po dlhej materskej dovolenke s dvoma deťmi chcela zmenu a začať novú kariéru v práci, ktorá bude flexibilnejšia, menej časovo náročná a lepšie zaplatená. Klientka predtým pracovala na finančnom oddelení v začínajúcej firme, kde bola na všetko sama. U nás si našla novú prácu hneď v etablovanej IT spoločnosti. #Nezamestnaná

Iveta Zacharová
Client

Iveta #NeZamestnaná

Dlhé roky pracoval ako nočný strážnik. Bola to práca pomerne jednoduchá, no pracoval, keď iní spali a spal, keď iní pracovali. Po čase ho tento životný štýl prestal baviť, a tak si urobil u nás kurz obsluhy vysokozdvižných vozíkov. Prácu si našiel hneď po získaní oprávnenia. Dokonca si mohol vyberať. #Nezamestnaný

Peter Jurča
Client

Peter #NeZamestnaný

Nájdite si aj vy nové zamestnanie bez zdĺhavého procesu.

O nás

Sme moderným, stabilným a dynamicky sa rozvíjajúcim poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, a máme dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj českom pracovnom trhu.

Počet zamestnancov, ktorým poskytujeme zamestnanie

> 1400

Našim zamestnancom ponúkame tieto benefity

Bezplatná právna poradňa

Bezplatná právna poradňa

V prípade, že ste sa dostali do zložitej životnej situácie (rozvod, exekúcia, dedičstvo, príp. iné), kde potrebujete odbornú právnu pomoc a nemáte sa na koho obrátiť, je Vám k dispozícii náš odborný právny tím, ktorý Vám bezplatne poradí a pomôže.

Bezúročná mikropôžIčka

Bezúročná mikropôžIčka

Pre zamestnancov, ktorí splnia kritéria (podľa prevádzky môžu byť niektoré odlišné), je každý mesiac vyčlenený k dispozícii istý finančný balík, určený na prerozdelenie na bezúročné zamestnanecké pôžičky.

Sociálny program

Sociálny program

Zamestnanci získavajú zdarma lístky do kina, divadla, športoviská alebo po dohode sú im tieto vstupenky preplatené. Organizujeme teambuildingové stretnutia, rôzne športové podujatia a súťaže o hodnotné ceny.

Celodenná starostlivosť koordinátorom

Celodenná starostlivosť
koordinátorom

Váš koordinátor Vám zabezpečuje podporu a pomoc s adaptáciu na novom pracovisku, v rámci ubytovania, ako aj pomoc zorientovať sa v novom meste.

Zabezpečené ubytovanie a doprava

Zabezpečené ubytovanie
a doprava

Pre každého zamestnanca vieme poskytnúť ubytovanie v blízkom mieste výkonu práce, alebo v spolupráci so zamestnávateľom zabezpečujeme dopravu z okolia.

Pracovníci

Nájdite si prácu hneď!
#NeZamestnaní

Máme pre vás množstvo zaujímavých pracovných ponúk,
ktoré neustále aktualizujeme.