Montážny pracovník SZČO

Základná sadzba – 8,00 EUR , činnosť vykonávaná v noci – 8,50 EUR , činnosť vykonávaná počas víkendu – 10,50 EUR, činnosť vykonávaná počas št. sviatku 14,50 EUR za jednu hodinu výkonu činnosti (ďalej ako „odmena“). lehotou splatnosti FA 21 dní

Náplň práce:

  • zmenová práca, pracovník zabezpečuje montáž, prípravu jednotlivých komponentov – autosedačky.

Požadujeme:

  • Živnostenský list

Ponúkame:

  • Práca vhodná aj pre SZČO /UKR, SRB…../

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Eva
    Križovenská