Advokátsky koncipient / advokát

1 500 - 1 800 EUR/mesiac Súčasťou ponuky bude zároveň každoročné prehodnocovanie odmeny, ako aj bonus až do výšky mesačného platu. Seniornejší kandidáti budú posúdení individuálne podľa kvalifikácie a skúseností.

Náplň práce:

Do advokátskej kancelárie sídliacej v Bratislave hľadáme advokátskeho koncipienta s aspoň ročnými skúsenosťami a skúseného advokáta v oblasti súťažného práva, práva životného prostredia, M&A, obchodného
práva, daňového práva a trestného práva.

Budete pracovať na zaujímavých prípadoch týkajúcich sa M&A, korporátneho a obchodného práva pre tuzemské a medzinárodné spoločnosti.

Požadujeme:

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Prax na pozícii/v oblasti

advokátsky koncipient, advokát

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– anglický jazyk minimálne na úrovni B2
– časová flexibilita
– chuť stále sa učiť
– výborné analytické schopnosti
– záujem o súťažné právo

Ponúkame:

  •  2x do mesiaca garantovaný home office ( zároveň vždy možnosť individuálnej dohody v prípade potreby)
  • – v letných mesiacoch (júl a august) – skrátená pracovná doba každý
  • piatok do 14:00
  • – v prípade záujmu zabezpečenie hodín jogy v skorých ranných hodinách
  • – v prípade záujmu hodiny angličtiny pre pokročilých zamerané na
  • konverzáciu
  • – pravidelné teambuildingy na utuženie kolektívu
  • – možnosť každodenného využitia fitness miestnosti alebo sauny, ktoré
  • sa nachádzajú priamo v sídle spoločnosti
  • – 3x do roka nárok na ½ denný „sick day“

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová