Advokátsky koncipient

1 500 - 1 800 EUR/mesiac Súčasťou ponuky bude zároveň každoročné prehodnocovanie odmeny, ako aj bonus až do výšky mesačného platu. Seniornejší kandidáti budú posúdení individuálne podľa kvalifikácie a skúseností.

Náplň práce:

  • Do advokátskej kancelárie sídliacej v Bratislave hľadáme advokátskeho koncipienta s aspoň ročnými skúsenosťami a skúseného advokáta v oblasti súťažného práva, práva životného prostredia, M&A, obchodného
  • práva, daňového práva a trestného práva.
  • Budete pracovať na zaujímavých prípadoch týkajúcich sa M&A, korporátneho a obchodného práva pre tuzemské a medzinárodné spoločnosti.

Požadujeme:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
  • Vzdelanie v odbore
  • právo
  • Prax na pozícii/v oblasti
  • advokátsky koncipient, advokát
  • Počet rokov praxe
  • 1
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • – anglický jazyk minimálne na úrovni B2
  • – časová flexibilita
  • – chuť stále sa učiť
  • – výborné analytické schopnosti
  • – záujem o súťažné právo

Ponúkame:

  • – 2x do mesiaca garantovaný home office ( zároveň vždy možnosť individuálnej dohody v prípade potreby)
    – v letných mesiacoch (júl a august) – skrátená pracovná doba každý
    piatok do 14:00
    – v prípade záujmu zabezpečenie hodín jogy v skorých ranných hodinách
    – v prípade záujmu hodiny angličtiny pre pokročilých zamerané na
    konverzáciu
    – pravidelné teambuildingy na utuženie kolektívu
    – možnosť každodenného využitia fitness miestnosti alebo sauny, ktoré
    sa nachádzajú priamo v sídle spoločnosti
    – 3x do roka nárok na ½ denný „sick day“

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Marcela
    Fialová