Dentálna hygienička/Dentálny hygienik

15 EUR/netto za pacienta. Finálna výška mzdy závisí od pracovných skúseností a šikovnosti kandidáta/ky.

Náplň práce:

  • • edukácia a poradenstvo v oblasti príčin ochorení parodontu a nastavenie možností prevencie a liečby
  • • vyšetrenie pacientov klinicky a röntgenologicky;
  • • zostavovanie plánu ošetrenia, prevencie a udržania zdravia (v spolupráci so zubným lekárom);
  • • odstraňovanie zubného kameňa, povlakov, zafarbenia a bielenie zubov;
  • • administratíva, plánovanie

Požadujeme:

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena

Ponúkame:

Aby si bol/vhodný/á na túto pozíciu, potrebujeme, aby si:

• mal/a minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa (Bc.) v odbore dentálna hygiena,
• mal/a chuť pracovať 🙂
• bol/a empatický/á,
• bol/a komunikatívny/a.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová