Ekonomický riaditeľ

(ponúkaná nástupná mzda je minimálna, jej finálna výška závisí od skúseností a schopností kandidáta + k fixnej mzde prislúcha variabilná zložka až do výšky 100% v závislosti od plnenia osobných a firemných cieľov)

Zodpovednosť za bezproblémový chod finančného oddelenia, riadenie finančných aktivít, zlepšovanie procesov a efektívny chod spoločnosti.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za bezproblémový chod ekonomického a mzdového oddelenia,
  • komplexné vedenie a kontrolovanie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou,
  • vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov,
  • zabezpečenie mesačných uzávierok, ročná účtovná závierka, dokladová a fyzická inventúra,
  • zabezpečenie spracovania miezd, zúčtovania služobných ciest, cestovných náhrad,
  • spracovávanie daňových priznaní a príprava podkladov,
  • komunikácia s komerčnými finančnými inštitúciami, audítormi, daňovým úradom a pod.,
  • prehľad o manažérskom účtovníctve, schopnosť reportovať,
  • tvorba ročného plánu nákladov a výnosov, cash flow,
  • kontroling nákladov a výnosov na jednotlivých nákladových strediskách na mesačnej báze,
  • plánovanie, koordinácia, riadenie a kontrolovanie cash flow a finančných aktivít spoločnosti,
  • spracovanie reportov a ich prezentovanie vedeniu spoločnosti,
  • participácia na tvorbe a implementácii business stratégie spoločnosti,
  • dodržiavanie termínov, odovzdávanie práce a výkazov včas a bez chýb,
  • neustále zlepšovanie procesov a inovácie,
  • návrhy a implementácia opatrení na zvýšenie efektívnosti chodu spoločnosti,
  • monitoring a kontrola kľúčových ukazovateľov chodu spoločnosti,
  • plnenie ďalších nariadení a úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti.

Požadujeme:

• minimálne 5 ročná skúsenosť v práci na podobnej pozícii,
• komplexné spracovanie podvojného účtovníctva (vo výrobnej spoločnosti – výhodou),
• spracovanie daňových priznaní dane z príjmu právnických osôb, DPH dane z motorových vozidiel,
• kontroling, forcasting nákladov,
• účtovné postupy,
• zákon o dani z príjmov (orientácia v daňovej problematike dane z príjmov právnických osôb, dane z príjmov zo závislej činnosti),
• zákon o dani z pridanej hodnoty,
• Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) na pokročilej úrovni,
• Modulárne ERP systémy (INFOR, SAP) sú výhodou.

Ponúkame:

  • pružný pracovný čas,
  • motivačné odmeňovanie na základe výsledkov,
  • príspevok do DDS.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.