Stavební ELEKTRIKÁRI s praxou do NEMECKA!

+ diéty 7€ / deň Netto,

Práca možná vo dvojiciach, kde stačí ak jeden hovorí po nemecky. Pracovný fond od 150 hodín/ mesiac. Pozície sú v rôznych mestách po celom Nemecku.

Náplň práce:

  • Elektroinštalačné práce
  • Práca na stavbe
  • Vedenie káblov
  • Montáž káblov, zásuvok, svietidiel…
  • Vonkajšie alebo vnútorné práce v závislosti od stanoviska

Požadujeme:

  • Ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik s praxou.
  • Skúsenosti v obore
  • Vyhláška: §21 / §22 / §23 – odborná spôsobilosť v elektrotechnike.
  • Nemecký jazyk – A2
  • Vlastné auto je výhodou

Ponúkame:

  • Práca na hlavný pracovný pomer – nemecká pracovná zmluva
  • Celoročná práca
  • Možnosť malých skupín v počte 2-3 ľudia
  • Doprava do zamestnania je individuálna
  • Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ
  • Mzda vyplácaná 20. deň v mesiaci
  • Možné týždenné zálohy

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Avatar photo

    Martina
    Blažíčková