ELEKTRIKÁRI s praxou do NEMECKA *nemecká pracovná zmluva, UBYTOVANIE, nástup možný ihneď*

12,90 €/hod brutto + 6,00 - 7,00 €/hod – netto diéty Výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca. Možnosť záloh po odpracovaní týždňa a odovzdaní hodinového výkazu - Stundenzettel.

Ponuka pre šikovných elektrikárov, elektromechanikov, elektromontérov, elektrotechnikov…

Práca je na hlavný pracovný pomer – nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 1 mesiac. Pracovný čas: 8 hodín a viac /deň + možnosť nadčasov.

Pozície sú v mestách: Kaarst 41 564, Neuwid 56 564, Breisach 79 206

Náplň práce:

  • STAVEBNÝ ELEKTRIKÁR s praxou – inštalácie v budovách, kladenie káblov a prípojok, montáž systémov..

Požadujeme:

  • Ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik s praxou.
  • Vyhláška: §21 / §22 / §23 – odborná spôsobilosť v elektrotechnike.
  • Nemecký jazyk – komunikatívna znalosť, pri práci v skupine stačia základy.

Ponúkame:

  • Ubytovanie ZABEZPEČENÉ prvý mesiac hradí zamestnávateľ, následne bude suma stiahnutá z výplaty. Ďalšie mesiace si hradia ubytovanie zamestnanci.
  • Doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda/.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mgr. Martina
    Šipošová