Elektrokonštruktér

bližšie informácie k mzde vám budú komunikované na pohovore

Pozícia elektrokonštruktéra je vhodná aj pre šikovného a ambiciózneho absolventa elektrotechnického zamerania.

Náplň práce:

  • Navrhovať konštrukčné riešenia v zmysle technického zadania,
  • zodpovedať za správnosť a úplnosť vytvorených dokumentov,
  • zodpovedať za správnu aplikáciu príslušných noriem, predpisov a iných požiadaviek v dokumentácií,
  • vykonávať konštrukčný dozor počas prototypovej a overovacej sériovej výroby výrobku,
  • spolupracovať so zamestnancami technológie, výroby, kontroly a inými útvarmi v rámci realizačného tímu,
  • systematicky sledovať a sústreďovať informácie súvisiace s problematikou koľajovej dopravy, sledovať vynálezy z oblasti koľajových vozidiel, využívať nové, modrené konštrukčné riešenia pri projektoch.

Požadujeme:

  • znalosť problematiky návrhu elektrických schém a zapojení elektrických komponentov,
  • znalosť technických noriem a európskej legislatívy pre oblasť elektrotechniky v oblasti železničnej dopravy,
  • znalosť technického kreslenia a tvorby súvisiacej výrobnej, montážnej a technickej dokumentácie,
  • platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §21 v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.- výhodou.

Ponúkame:

  • Odmeny pri výročiach, svadbe, narodení dieťaťa,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2€/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu vo výške 80€,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
  • pružný pracovný čas.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková