Elektromechanik železničných zabezpečovacích zariadení (Senior)

1 400 - 1 800 EUR/mesiac Mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce:

Náplňou práce na tejto pozícii je:

– Inštalácia, zapájanie a servis elektrických a elektronických prvkov železničných zabezpečovacích a oznamovacích zariadení v rámci Slovenska od renomovaných výrobcov ako Siemens, Scheidt & Bachmann, ALTPRO, AŽD, Frauscher, Voestalpine,
– Montáž káblových systémov a ostatné práce súvisiace s montážnou činnosťou,
– Práca s technickou/výkresovou dokumentáciou,
– Príprava zariadení na montáž podľa technickej/výkresovej dokumentácie.

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– Elektrotechnická spôsobilosť §24/25/26 podľa vyhl. 205/2010;
– Odborná skúška č.46 podľa ŽSR Z3;
– Manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej spolupráce;
– Prax v montáži/údržbe prvkov zabezpečovacích zariadení na železnici;
– Znalosť čítania technickej/výkresovej dokumentácie.

Ponúkame:

– Stabilná práca v spoločnosti s 30 ročnou históriou,
– Vianočný príspevok (13. plat), ďalšie finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri pracovných výročiach),
– Platené krátkodobé voľno na preliečenie,
– Ročná odmena za dochádzku,
– Iné finančné a nefinančné benefity (služobné vozidlo, mobilný telefón),
– Možnosť profesionálneho rastu.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková