Elektromechanik železničných zabezpečovacích zariadení

(výsledná mzda závisí od pracovných skúsenosti uchádzača ); mzda sa po úspešnom absolvovaní odborných skúšok ŽSR zmení na: 1 200 EUR - 1 600 EUR

Náplň práce:

Chceš byť dôležitou súčasťou kolektívu úspešnej slovenskej spoločnosti, ktorá pôsobí ako dodávateľ techniky v oblasti železničnej infraštruktúry? Chceš byť tá osoba, od ktorej bude závisieť bezpečnosť ľudí na cestách? Si zodpovedný, vieš pracovať v tíme a nechýba ti technické zmýšľanie? Tak hľadáme práve teba! Tvojou náplňou práve bude:

• inštalovať, zapájať a servisovať elektrické a elektronické prvky železničných zabezpečovacích a oznamovacích zariadení v rámci Slovenska od renomovaných výrobcov ako Siemens, Scheidt and Bachmann, ALTPRO, AŽD, Frauscher,
• montážovať káblové systémy,
• pracovať s technickou/výkresovou dokumentáciou (musíš mať teda dobré oko),
• pripravovať zariadenia na montáž podľa technickej/výkresovej dokumentácie,
• vyrábať a opravovať elektronické prvkov zabezpečovacej techniky,
• merať a opravovať reléové prvky zabezpečovacej techniky a mnoho ďalšej zaujímavej a zodpovednej práce.

Požadujeme:

Ak si manuálne zručný, zodpovedný, samostatný a precízny, spoľahlivý, flexibilný a schopný tímovej práce…

Máš logické myslenie, aspoň základnú prax v montáži elektronických prvkov, ktoré budú pre teba výhodou a základnú znalosť čítania technickej/výkresovej dokumentácie…

…tak neváhaj a skús sa nám ozvať ! 🙂

Ponúkame:

Okrem atraktívnej práce ti ponúkame aj mnoho benefitov:

• stabilná práca v spoločnosti s 30 ročnou históriou,
• možnosť skráteného pracovného týždňa (po dohode s priamym nadriadeným),
• letný dovolenkový a vianočný príspevok,
• ďalšie finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri pracovných výročiach),
• platené krátkodobé voľno na preliečenie,
• ročná odmena za dochádzku,
• iné finančné a nefinančné benefity (služobné vozidlo, mobilný telefón),
• možnosť profesionálneho rastu.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.