Finančný manažér s tímom (Nitra)

(výsledná mzda závisí od skúseností a dosiahnutých výsledkov kandidáta a jeho tímu + od zvoleného spôsobu odmeňovania, pričom prvých 6 mesiacov bude mať kandidát garantovaný fixný plat z predošlého zamestnania až do výšky 2500€)

Náplň práce:

Bavia ťa financie? Máš skúsenosti z bankového či poisťovacieho sektora? Naša spoločnosť ti exkluzívne ponúka jedinečnú a časovo obmedzenú príležitosť, ktorá sa už nebude len tak opakovať a ktorú nenájdeš nikde inde.

Do zabehnutej prevádzky hľadáme finančného manažéra / teamleadra, ktorý spolu so svojim tímom (4 ľudia) prevezme jej vedenie. A čo bude tvojou úlohou?

• dostaneš zabehnutú databázu klientov, o ktorých sa budeš musieť postarať (poistky, hypotéky a iné finančné produkty),
• budeš zodpovedať za chod celej pobočky a za výkony svojho tímu,
• budeš motivovať, kooperovať a riadiť svoj vlastný, zabehnutý tím ľudí,
• budeš vzorom pre ostatných a tvojou úlohou bude každý deň prekonávať včerajšie výsledky 🙂

Požadujeme:

Aký by si mal byť?

• komunikatívny, asertívny, so zdravým prístupom k dosahovaniu výsledkov,
• manažér so schopnosťou riadiť, viesť a motivovať tím ľudí,
• človek s ekonomickým myslením, znalý obchodného / bankového prostredia.

Ponúkame:

A čo bude tvojou odmenou?

• budeš mať voľnú ruku pri riadení vlastnej pobočky,
• budeš súčasťou najúspešnejšej finančnej spoločnosti nie len u nás, ale aj v zahraničí,
• budeš mať možnosť zvoliť si medzi hneď niekoľkými atraktívnymi spôsobmi odmeňovania,
• získaš mnoho zliav, príspevkov či zvýhodnených finančných produktov pre seba a svojich blízkych,
• budeš sa spolupodieľať na strategickom rozhodovaní spoločnosti,
• zažiješ množstvo firemných akcií so super kolektívom,
• celých 6 mesiacov ti bude garantovaný fixný plat z tvojho predošlého zamestnania 🙂

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.