Hľadáme mäsiarov do Rakúska/ UBYTOVANIE ZADARMO!

Plat je uvedený netto vrátane diét za odpracovaný mesiac

Mäsokombinát v rakúskom Linzi hľadá vyučených mäsiarov.

Náplň práce:

  • Porážka zvierat
  • Rozrábka hovädzieho, bravčového a jahňacieho mäsa
  • Porciovanie mäsa
  • Kvalitná a precízna práca
  • Dodržiavanie hygienických štandardov

Požadujeme:

  • Lepšie základy nemeckého jazyka alebo anglického jazyka
  • Ukončené vzdelanie v odbore Mäsiar nie je podmienkou, ale výhodou
  • Vyžaduje sa čistá a hygienicky nezávadná práca
  • Vlastné auto

Ponúkame:

  • Rakúska pracovná zmluva
  • UBYTOVANIE ZADARMO!
  • 13. a 14. plat
  • 5 týždňov platenej dovolenky
  • Pracovný fond: 39h/ týždeň

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Avatar photo

    Martina
    Blažíčková