Hľadáme šikovných operátorov na výrobu autosedačiek v Trnave ! Pracuješ iba cez VÍKEND ! :)

Mzda: 4,92/hod po pol roku 5,28/hod + príplatky podľa Zákonníka práce Výkonnostná prémia 0 - 15%, Príplatok za nadčas 25%

Pozícia u významného producenta autosedačiek.

Náplň práce:

Požadujeme:

  • dobrý zdravotný stav
  • fyzická zdatnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • ochota pracovať na zmeny

Ponúkame:

  • Víkendový režim – /pracovný čas je 12h/ – sobota /14:00 – 02:00/, nedeľa /18:00 – 06:00/
  • zaškolenie, stravné, pracovný odev a obuv, možnosť záloh, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mgr. Martina
    Šipošová