Hľadáme SKLADNÍKOV/PICKEROV do skladu s oblečením s veselým dizajnom *vhodné pre mužov aj ženy*

základ 900,-€ + výkonnostný, dochádzkový bonus do 300€ + príplatky podľa Zákonníka práce /nočný, víkendový, nadčas, št. sviatok/

*ubytovanie ZADARMO, zmluvná doprava v smere Galanta – Sládkovičovo – Senec a späť*

Práca v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku, 7,5 hodinové zmeny ranná (06:00-14:00),poobedná (14:00 – 22:00), od polovice októbra aj nočná (22:00 – 06:00). Možnosť pracovať nadčasy, počas sezóny v závere roka sú doplánované občasné víkendové zmeny.

Náplň práce:

  • príjem a kontrola veselých produktov
  • balenie, kompletovanie tovaru
  • pickovanie / príprava na expedíciu, naskladenie, vyskladnenie
  • štandardná administratíva spojená s označovaním tovaru
  • práca s ručným skenerom, vyhľadávanie tovaru

Požadujeme:

  • vitálnosť, dobrý zdravotný stav
  • fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzení
  • pravidelná dochádzka
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov

Ponúkame:

  • ubytovanie ZADARMO /ubytovne Senec, Galanta/
  • zmluvná doprava v smere Galanta – Sládkovičovo – Senec a späť*

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mia
    Valentíny