Hľadáme skúsených STOLÁROV do Švajčiarska!

od 32 CHF/Hod Brutto + 18 CHF/ deň Netto Diéty. V prípade viactýždňového vyslania na montáž je možné navýšenie diét s uhradením ubytovania. Netto zárobok od 4800 CHF

Veľká švajčiarska stolárska firma hľadá zamestnancov! Práca je pre viacerých skúsených stolárov s praxou a komunikatívnou nemčinou. Švajčiarska pracovná zmluva.

Náplň práce:

  • Výroba nábytku, ale aj komponentov ako okná, dvere, panely, kuchyne
  • Pílenie, hobľovanie, brúsenie
  • Montáž drevených konštrukcií a výrobkov
  • Práca s rôznymi strojmi

Požadujeme:

  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Mobilný
  • Vlastné nástroje
  • Životopis s fotkou a telefónnym číslom

Ponúkame:

  • Stabilnú prácu a dlhodobú na švajčiarsku pracovnú zmluvu
  • Pri montážach trvajúcich viac dní/ týždňov bude hotel zaplatený.
  • Doprava je organizovaná samostatne a na vlastné náklady
  • výplata je vyplácaná každú STREDU

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Martina
    Blažíčková