Hľadáme spolupracovníkov na montáže do Švajčiarska

od 32 CHF/ hod Brutto + 18 CHF/hod Netto diéty; pri práci cez noc, budú diéty navýšené

Hľadáme spolupracovníkov na montáže do kantónu St. Gallen, resp. celé Švajčiarsko. Pozícia vhodná pre stolárov / tesárov / montážnikov / konštruktérov.

Náplň práce:

  • Montáže v interiéri
  • Montáže dverí a kuchýň
  • Tesárske práce v interiéri

Požadujeme:

  • Vyučení stolári/ tesári alebo mať v tejto oblasti viacročné skúsenosti
  • Nemecký jazyk na úrovni B1
  • Vodičský preukaz typu B
  • Ochota pracovať cez noc
  • Vlastné auto výhodou

Ponúkame:

  • Práca na hlavný pracovný pomer – švajčiarska pracovná zmluva
  • Individuálna doprava do zamestnania
  • Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ. Hradí ho zamestnanec. Náklady na ubytovanie v rozmedzí 600-800 CHF
  • Mzda vyplácaná každý týždeň
  • Možné týždenné zálohy po odovzdaní výkazu odpracovaných hodín
  • Pri dlhodobých montážach ubytovanie hradí klient

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Martina
    Blažíčková