Montáž nábytku v Zürichu

od 35 CHF/hod Brutto + diéty

Ak si šikovný v montážach nábytku, okien a všetkého čo sa točí okolo dreva, tak hľadáme práve teba! Ak vieš po nemecky a máš auto, tak máš vyhraté!

Náplň práce:

  • Montáže v interiéri
  • Montáže kuchýň, okien
  • Montáže rámov dverí
  • Prerábky v interiéri

Požadujeme:

  • Vyučení stolári/ tesári alebo mať v tejto oblasti viacročné skúsenosti
  • Nemecký jazyk na úrovni B1
  • Vodičský preukaz typu B
  • Vlastné auto výhodou

Ponúkame:

  • Práca na hlavný pracovný pomer – švajčiarska pracovná zmluva
  • Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ
  • Mzda vyplácaná každý týždeň
  • Pri montážach ubytovanie hradí klient

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Avatar photo

    Martina
    Blažíčková