Hlavný inžinier pre zlepšovacie procesy a výberové konania

možnosť navýšenia mzdy až o 20 %

Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur.

Náplň práce:

  • Riadi proces zadaní na výberových konaní na dodávky tovarov a služieb
  • Riadi proces zasielania cenových ponúk (CP) podľa zadania na dodávku tovarov a služieb
  • Vyhodnotenie CP
  • Cenové rokovanie – 1-2-3 kolo
  • Vypracovanie základných požiadaviek na technickú a preberaciu časť zmluvy či objednávky pre firmy vybrané do finálneho rokovania
  • Zúčastnenie sa na finálnom cenovom rokovaní spoločne s priamym nadriadeným pokiaľ ten rozhodne či treba také rokovanie
  • Riadenie prípravy zmluvy s vybraným dodávateľom v spolupráci s právnym oddelením a profesisitami a s priamym nadriadeným
  • Sledovanie nákladov projektov – tvorba systému sledovania, jeho aktualizácia s profesistami a ekonomickým oddelením a jeho prezentácia priamemu nadriadenému
  • Tvorba a pravidelná aktualizácia plánov jednotlivých projektov v spolupráci s profesistami a priamym nadriadeným
  • Koordinuje činnosti hlavných projektantov jednotlivých projektov a profesistov
  • Pravidelná alebo účelová kontrola činností profesistov a ich podriadených za účelom hľadania rezerv a možností zlepšenia
  • Riadenie projektov zameraných na odstránenie zistených nedostatkov z kontrol
  • Práca s výkresmi STZ, potrubí, s jej databázami ak si to vyžaduje špeciálny dozor či výpomoc

Požadujeme:

  • anglický jazyk na aktívnej úrovni, C1
  • znalosť základných technických riešení a produktov
  • znalosť trhu
  • znalosť práce s PC
  • komunikatívnosť
  • ochota vysokého pracovného nasadenia
  • analytické myslenie
  • schopnosť tímovej práce
  • schopnosť rýchleho prispôsobenia sa

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • stravovanie 0,90€ /obed
  • príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
  • príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková