Hotel Manager na riečnu loď

Do tímu hľadáme šikovného Hotel Managera na riečnu loď. Jedná sa o prácu na riečnej hotelovej lodi, ktorá sa plaví po Dunaji na trase Nemecko až Bulharsko

Náplň práce:

  • zabezpečenie plynulého chodu celého hotelového oddelenia, recepcie, kuchyne, reštaurácie, baru a house keepingu na palube
  • reprezentovanie ducha spoločnosti a poskytuje profesionálne a zdvorilé služby
  • distribúcia informácií v rámci tímu a vymieňa informácie medzi všetkými oddeleniami
  • zabezpečenie komunikácie so všetkými pobrežnými partnermi a ústredím
  • monitorovanie harmonogramu povinností podľa právnych požiadaviek

Požadujeme:

  • minimálne 2 roky praxe na porovnateľnej pozícii
  • pokročilá písomná a hovorená angličtina a nemčina
  • dobré IT zručnosti na úrovni ECDL
  • priateľská a na služby orientovaná osobnosť
  • vysoká schopnosť pracovať v tíme a odolnosť voči stresu

Ponúkame:

  • strava 3x denne ZADARMO
  • ubytovanie ZADARMO
  • profesionálny vývoj

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Martina
    Blažíčková