IT Manažér

plus atraktívna variabilná zložka mzdy

Náplň práce:

• Riadenie informačných technológií a výpočtovej techniky
• Podieľanie sa na tvorbe IT stratégie, implementácia a údržba
• Plánovanie, organizácia, kontrola a vyhodnocovanie potrieb IT a elektronických dátových operácií
• Riadenie ľudských zdrojov IT oddelenia
• Návrh, vývoj, implementácia a koordinácia systémov, smerníc a procedúr
• Zabezpečenie dátovej bezpečnosti, sieťových prístupov a systémov zálohovania

Požadujeme:

– vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
– Informatika, systémové inžinierstvo
– min. 5 rokov (výhoda výrobná spoločnosť)
– anglický jazyk (výhodou)

Ponúkame:

  • príspevok do DDS
  • pružný pracovný čas

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.