IT špecialista- servis a podpora

Ponúkaná mzda je od 1 300 - 2 400 EUR/mesiac. Finálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta. Uchádzačovi s dlhoročnými skúsenosťami a plynulou nemčinou bude ponúknutá vyššia mzda.

Náplň práce:

  • príjem a spracovávanie hlásení o poruchách a servisných dopytoch telefonicky, alebo e- mailom (podpora prvej a druhej úrovne),
  • analýza problémov, identifikácia a implementácia adekvátnych riešení, starostlivosť o databázu dopytov,
  • postúpenie dopytov, resp. nevyriešených problémov užívateľov na najbližšiu vyššiu úroveň podpory,
  • poskytovanie spätnej väzby a podpory kolegov pri riešení problémov ,
  • dokumentácia dopytov a otázok,
  • monitorovanie a údržba IT systémov,
  • neustále prehlbovanie a rozširovanie si IT odborností.

Požadujeme:

  • vzdelanie v oblasti IT technológie alebo skúsenosti v oblasti IT,
  • vynikajúce analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy,
  • znalosť smerníc ITIL v3 je výhodou,
  • orientácia na zákazníka a poskytovanie služieb,
  • práca s technológiami infraštruktúry IT (LAN, WLAN, databázy, storage technológie a pod.),
  • znalosť MS Office na pokročilej úrovni,
  • znalosť nemeckého jazyka.

Ponúkame:

  • stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
  • zabezpečený adaptačný proces,
  • adekvátne platové ohodnotenie,
  • moderné pracovné prostredie,
  • moderné fitness centrum pre zamestnancov priamo vo firme, masáže,
  • jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
  • letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a ďalšie benefity,
  • možnosť pracovať z domu- Home office (čiastočne).

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková