Konštruktér v stolárskej dielni

(hornú hranicu neuzatvárame, tá totiž závisí od úrovne znalostí a praxe kandidáta)

Náplň práce:

  • technická príprava výroby, príprava konštrukčných výkresov pre výrobu,
  • zameranie interiéru,
  • spracovanie výrobnej dokumentácie, nárezovych plánov (AUTOCAD, CABINET VISION),
  • komunikácia s projektantmi.

Požadujeme:

Stolársku prax (konštruktér navrhuje technické riešenia spájania nábytku, montáže dverí a interiérových prvkov…) a komunikačnú zručnosť (konštruktér komunikuje so zákazníkom/architektom telefonicky, mailom, kde si odsúhlasujú technické riešenia…). Ďalej by si mal mať samostatné myslenie, komunikatívnosť, flexibilitu, schopnosť operatívneho rozhodovania, dôveryhodnosť a bezúhonnosť.

Programovanie CNC stroja bude pre teba výhodou, no kandidát musí mať stolársku prax (konštruktér musí navrhovať technické riešenia spájania nábytku, montáže dverí a interiérových prvkov)

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.