Konštruktér

+ 180 € variabilná zložka/mesiac+ ročná 120€ mesačne/ročný bonus

Konštruktér je podriadený manažérovi obchodu. Úzko spolupracuje s manažérmi stredísk výroby, nákupu a logistiky a zákazníckeho centra.

Náplň práce:

• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov/sprostredkovateľov, nové projekty pre stredisko výroby hliníkových okien a dverí
• Zameriavanie stavebných otvorov na stavbe a organizácia prípadnej montáže u zákazníka
• Vytváranie cenových ponúk v konštrukčnom programe pre stredisko AL výroby a detailov v software Autocad a pre stredisko plastovej výroby vytváranie cenových ponúk v konštrukčnom programe KLAES
• Vytváranie celkových cenových kalkulácií pre realizáciu projektov a ich prezentácia u zákazníkov /sprostredkovateľov
•  Konzultácie vhodného konštrukčného riešenia a technických detailov v projekte so zákazníkom v nadväznosti na technické a výrobné možností výroby
•  Potvrdzovanie zákaziek od zákazníka a ich zadávanie do výroby
•  Objednávanie špecifických materiálov pre danú zákazku
• Komunikácia a koordinácia postupov s obchodnými zástupcami, výrobným strediskom, oddelením kvality a logistiky
• Technické poradenstvo
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov, technické poradenstvo pre zákazníkov/ sprostredkovateľov

Požadujeme:

  • vzdelanie technického zamerania
  • prax na podobnej pozícii 2 roky

Ponúkame:

  • stravné lístky preplácané vo výške 75 % z ceny stravného
  • príspevok do DDS
  • pružný pracovný čas

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková