Kontrolór kvality strojov

850 - 1 100 EUR/mesiac Nástupná mzda závisí od skúseností kandidáta + mesačný bonus do výšky 150,- Eur mesačne.

Hľadáme kandidáta, ktorý má prax v strojárskej výrobe s mechanikou, elektrikou, hydraulikou.

Náplň práce:

  • prebranie hotových výrobkov (hydraulické nožnice, lisy) z montážnych liniek
  • výstupná kontrola podľa definovaného postupu (vizuálna, funkčná)
  • jednoduché opravy, dokončovacie práce
  • reportovanie výsledkov kontroly

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– prax v strojárskej výrobe s mechanikou, elektrikou, hydraulikou
– zmysel pre detail
– precíznosť
– veľká výhoda schopnosť komunikovať v AJ

Ponúkame:

  • náborový bonus vo výške 250,- Eur
  • odmeny za inovačné návrhy
  • príspevok pri životnom jubileu
  • 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
  • – stravné lístky v sume 4,- Eur
  • – možnosť práce na živnosť

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková