Kontrolór / Zástupca vedúceho kontrolingu

(+ variabilná zložky mzdy a výkonnostné odmeny, pričom horná hranica nástupnej mzdy sa môže zmeniť na základe skúseností kandidáta)

Náplň práce:

Čo bude tvojou úlohou?

• tvorba finančných plánov spoločnosti,
• zodpovednosť za nastavenie kontrolingových procesov v spoločnosti,
• participácia na kalkulácií výrobných nákladov počas vývojovej fázy,
• participácia na kalkulácií počas prechodu z fázy vývoja do sériovej výroby,
• kontrola podkladov,
• analýzy jednotlivých projektov a nákladov,
• spolupráca s ostatnými oddeleniami pri tvorbe prognóz,
• správa pohľadávok, vrátane plánovania cash-flow s následným sledovaním úhrad,
• zabezpečenie poradenstva v dokumentačnej oblasti (vo vzťahu k bankám, poisťovniam, leasingovým spoločnostiam a pod.).

Požadujeme:

Aký by si mal byť?

• mal by si mať aspoň základnú znalosť anglického jazyka,
• mal by si byť veľký kamarát s Microsoft Excel a rôznymi databázami,
• mal by si sa orientovať aspoň v základoch účtovníctva a ak budeš sa popritom budeš vedieť orientovať aj v Softipe, bude to pre teba výhodou 🙂
• mal by si mať aspoň 3 ročné skúsenosti z oblasti výrobného kontrolingu, finančného manažmentu alebo bankového prostredia,
• analytické a inovatívne myslenie, manažérske a prezentačné zručnosti či drive by mali byť tvojim druhým menom 🙂

Ponúkame:

A čo ti bude odmenou?

• možnosť kariérneho rastu,
• práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
• možnosť práce na home office,
• odmeny pri životných a pracovných jubileách,
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
• vstupy do bazénu,
• stravovacia karta,
• priateľský a súdržný kolektív 🙂

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.