Logistický operátor / Vodič VZV

900 EUR/mes. brutto + variabilná zložka mzdy.

Náplň práce:

  • Obsluha 3,5 t a 8 t VZV, retrákov,
  • Zodpovednosť za príjem materiálu a zásobovanie linky,
  • Vyloženie materiálu z LKW od dodávateľa,
  • Vstupná kontrola podľa internej smernice a zaskladnenie materiálu na určené miesto,
  • Zásobovanie linky podľa výrobného plánu,
  • Dovoz materiálu zo skladu k linke a preskladnenie materiálu v internom systéme,
  • Evidencia a účtovanie v ERP systéme (SAP),
  • Práca so skenermi, PC terminálmi, tabletom.

Požadujeme:

  • Platné osvedčenie na vedenie VZV (W2),
  • Skúsenosti s vedením VZV (aktívny vodič),
  • Manuálna zručnosť,
  • Skúsenosti s manipuláciou veľkých bremien,
  • Skúsenosti so SAP sú výhodou, nie podmienkou,
  • Schopnosť pracovať v tíme.

Ponúkame:

  • Mesačný výkonnostný bonus až do výšky 13% zo základnej mzdy,
  • 13. plat,
  • Príplatky za soboty a nedele nad rámec Zákonníka práce
  • Príspevok na dopravu (cca 60%),
  • Stravné vo výške 5,20€/ deň,
  • Príspevok do DDS.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mia
    Valentíny