Manažér nákupu drevnej hmoty pre západné Slovensko – nutná skúsenosť s predajom drevnej hmoty

Mzda počas skúšobnej doby je 1000€ btto, po skúšobnej stúpa na 2000€ btto + atraktívne odmeny z predaja

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Nákupcu s praxou s nákupom vo výrobnej spoločnosti. Pracovať budete formou home office a cestovaním po západoslovenskom regióne.

Náplň práce:

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
– nákup drevnej hmoty
– nákup energetickej štiepky a biomas
– dopytová činnosť

Aktivity v rámci Nákupnej činnosti:
– sledovanie trhu dodávateľov
– prieskum trhu dodávateľov
– sledovanie plnenia nákupného prípadu/zákazky
– informovanie interného zákazníka o stave plnenia
– vykonanie vstupnej kontroly nakupovanej píliarskej guľatiny

Aktivity v rámci Logistiky:
– nákupná činnosť
– vstupná kontrola dodávok

Požadujeme:

  • prax v oblasti nákupu výrobnej spoločnosti
  • angličtina aspoň na úrovni B1
  • pokročilá znalosť s MS Office

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • stravovanie 0,90 € /obed
  • príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
  • príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková