Manažér nákupu, skladu a expedície

+ 400 € mesačná variabilná zložka + 6 000 € ročná variabilná zložka

Hľadáme kandidáta/ku, ktorý/á má skúsenosť s riadením nákupu vo výrobnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Konsolidácia operatívnej činnosti oddelení nákupu a skladov
  • Neustále zefektívňovanie procesov oddelení nákupu a skladov
  • Vybudovanie nákupného oddelenia s vedením zamestnancov nákupu na vyjednávanie nákupných cien a riadenie dodávateľov
  • Spolupodieľanie sa na implementácii nového ERP systému za tieto oddelenia
  • Definovanie a implementácia stratégie nákupu, dodávok a distribúcie materiálu, tovaru, surovín a strojov v súlade so stratégiou organizácie a s ohľadom na požiadavky ostatných útvarov a finančný rozpočet
  • Koordinácia procesov spracovávania objednávok, ich zadávania do systému a spolupráce pri tvorbe plánu výroby
  • Sledovanie vývojových trendov, koordinácia procesov monitorovania a analyzovania trhu a dodacích podmienok k zaisteniu okamžitej alebo budúcej dostupnosti materiálu
  • Stanovanie výberových konaní na dodávateľov, koordinácia procesu hodnotenia a výberu dodávateľov nákupu a operatívny management dodávateľov vzhľadom k daným parametrom a ekonomickej výhodnosti dodávok
  • Koordinácia procesu unifikácie, typizácia a paletizácie v skladovom hospodárstve
  • Riadenie a koordinácia nákupu optimálneho množstva zásob pre spoločnosť • komunikácia a jednanie s dodávateľmi.
  • Analyzovanie spotreby materiálu, kvality materiálu, cenových ponúk a skladových zásob
  • Zabezpečenie súladu fyzického a účtovného stavu zásob
  • Navrhovanie a realizácia riešení na znižovanie nákladov
  • Sledovanie úrovne kvality dodávateľov
  • Vytváranie, aktualizácia a sledovanie dodávateľských zmlúv, nákupných objednávok a plánov dodávok
  • Sledovanie a analyzovanie nákupných nákladov a ich vývoj
  • Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych predpisov
  • Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie
  • Vedenie obchodných rokovaní s potencionálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok
  • Analýza dodávateľského trhu a s tým spojený výber nových dodávateľov a komunikácia s nimi
  • Posúdenie a hodnotenie efektívnosti hospodárenia a výkonnosti zvereného úseku, nastavenia kontrolných mechanizmov
  • Tvorba príslušnej dokumentácie (smernice, dokumenty) v rámci riadenia nákupných, logistických a distribučných procesov • Spolupráca s výrobou, plánovačom výroby a ďalšími oddeleniami spoločnosti
  • Zostavenie a správa rozpočtu nákupu a skladov • Vedenie, motivácia, hodnotenie a kontrola výkonu podriadených pracovníkov rámci zvereného oddelenia

Požadujeme:

  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • prax na podobnej pozícii
  • riadenie centrálneho nákupu, monitoring skladových zásob a ich porovnávanie s plánom organizácie a s požiadavkami zákazníka, vrátanie riadenia logistických a distribučných procesov
  • spracovanie plánov k zaistenia bezproblémového chodu logistiky a stanovení politiky nákupu v organizácii
  • používanie technik a postupov obchodného vyjednávania v rámci nákupu materiálu
  • prejednávanie podmienok obchodných zmlúv s obchodnými partnermi vrátane uzatvárania týchto zmlúv
  • organizovanie výberových konaní a posudzovania ponúk jednotlivých dodávateľov
  • komunikácia s dodávateľmi materiálov a reprezentácia firmy v oblasti nákupu na tuzemskom a zahraničnom trhu
  • analyzovanie a monitoring trhu a dodacích podmienok pro zaistenie okamžitej alebo budúcej dostupnosti materiálu v rámci riadenia logistického a dodávateľského oddelenia organizácie

Ponúkame:

  • pružný pracovný čas
  • motivačné odmeňovanie na základe výsledkov
  • príspevok do DDS

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková