Manažér výroby

+ variabilná zložka mzdy 1 je do 500€/mes a variabilná zložka 2 je do 6000€ btto ročne

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za výrobu, riadenie 3 supervízorov výroby, supervízora údržby a operátov výroby (cca 60 – 110).
• Úzka spolupráca na strategickom riadení organizácie
• Stanovovanie  výrobných plánov a výrobnej politiky v súlade so stratégiou organizácie
• Riadenie a organizovanie výroby, zaistenie bezproblémového chodu výroby
• Plánovanie výrobných kapacít a zdrojov z hľadiska plnenia termínov zákaziek
• Kontrola a hodnotenie výrobných a finančných plánov pre dodržanie kvality a cenovej efektivity
• Implementácia procesov vedúcich k trvalému zlepšovaniu procesu vo výrobe
• Zaisťovanie maximálneho vyťaženia strojov a zariadení
• Predkladanie návrhov investícií, rozširovanie kapacít a reorganizovanie výroby
• Reportovanie a analýza výrobných výstupov a finančných výsledkov výroby
• Optimalizovanie výrobných procesov a následné nastavovanie optimálnych výrobných parametrov, limitov a kapacít s cieľom   zvyšovania kvality a efektivity výroby
• Optimalizovanie, následné nastavovanie a dôraz na efektívne využívanie automatizácie a ERP systému pre zabezpečenie maximálnej efektivity výroby
•  Nastavovanie funkčnej a personálnej štruktúry výroby s dôrazom na polyvalenciu operátorov a zohľadnenie sezónnosti výroby

Požadujeme:

  • skúsenosť na obdobnej pozícii minimálne 8 rokov
  • znalosť anglického jazyka je len výhodou, nie podmienkou

Ponúkame:

  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pružný pracovný čas
  • narodeninový darček

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková