Mechanik údržby/ elektrikár s vyhl.22 do Prešova

4,75 €/ hod (brutto) pri 37,5 hod. pracovnom úväzku a 1 €/ hod (brutto) príplatok

Náplň práce:

  • kontrola a údržba elektrických zariadení
  • údržbárske práce – zabezpečenie starostlivosti údržby strojov a opráv
  • operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek
  • ďalšie činnosti s prevádzkou a údržbou objektov

Požadujeme:

  • osvedčenie elektrotechnika §22 -podmienkou
  • zodpovedný prístup k práci
  • orientácia v technickej dokumentácii (manuály, schémy – mechanické, elektrické)
  • ovládanie princípu pneumatiky, mechaniky a ich funkcie v pridelených zariadeniach

Ponúkame:

  • stravné lístky preplácané vo výške 75 % z ceny stravného (stravovacia karta)
  • príspevok do DDS
  • motivačné odmeňovanie na základe výsledkov

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková