MONTÁŽ interiérov áut v LOZORNE /ubytovanie, zmluvná doprava zabezpečená -aj pre páry

789 - 902 EUR Ponúkaný plat (brutto): základná mzda Operátor výroby - cca 950,- E brutto = základ 788,61,- € + 10% variabilná zložka za dochádzku + príplatky (poobedný, nočný príplatok, príplatok za nepretržitú prevádzku, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce) Vodič VZV základ 902€ ++ 10% variabilná zložka za dochádzku + príplatky (poobedný, nočný príplatok, príplatok za nepretržitú prevádzku, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)

Náplň práce:výroba interierových častí dielov do automobilov.strešné okná tapacíry,plastové nárazníky,odkladacie skrinky..
Požadujeme: spoľahlivosť,presnosť,chuť pracovať

Ponúkame:

prácu na TPP

stravné lístky / edenred stravovacia karta

ubytovanie,

doprava z okolia a z ubytjovne

 práca v 3- zmennej prevádzke/8h

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mia
    Valentíny