Montéri fotovoltaických článkov do Švajčiarska

od 32.50CHF / hod Brutto +16CHF / hod Netto

Do Švajčiarska hľadáme tím 4 montérov fotovoltaiky. Miesto výkonu práce je po celom Švajčiarsku. Nástupy sú 03.10.2022 alebo 10.10.2022.

Náplň práce:

  • Montáž spodnej konštrukcie (od výrobcov K2, Novotegra, Ernst Schweizer)
  • Montáž fotovoltaických modulov
  • Vedenie káblov

Požadujeme:

  • Vyučený elektrikár alebo skúsenosti ako elektrikár
  • Skúsenosti s montážou voltaických článkov je výhodou
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (vítaná je úroveň B1)

Ponúkame:

  • Stabilná práca
  • Výplata každý týždeň
  • Zabezpečené ubytovanie

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Avatar photo

    Martina
    Blažíčková