Nákupca do výrobnej spoločnosti v Prešove

k fixnej mzde prislúcha variabilná zložka do 310€

Náplň práce:

  • Spracovanie požiadaviek na nákup
  • Prieskum trhu, vyhľadávanie vhodných dodávateľov
  • Komunikácia a jednanie s dodávateľmi
  • Vypracovanie objednávok a dojednanie podmienok nákupu
  • Sledovanie procesu nákupu a dodržiavanie dohodnutých podmienok
  • Podieľanie sa na riešení reklamácií dodaného materiálu
  • Kapacitné materiálové plánovanie, plánovanie alternatív
  • Optimalizácia skladových zásob
  • Pravidelné hodnotenie výkonnosti dodávateľov, reportovanie anomálií v dodávkach
  • Sledovanie disponibility materiálu pre zabezpečenie plnenia výrobných plánov
  • Navrhovanie a realizovanie riešení na optimalizáciu nákladov
  • Potvrdzovanie a úprava dodacích termínov v systéme a zabezpečenie dodržiavania dodacích termínov pre dodanie materiálu
  • Zabezpečenie, príprava a kontrola inventúry
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami – sklady, logistika, výroba, IT, konštrukcia

Požadujeme:

  • prax v technickom nákupe
  • technické myslenie
  • pokročilé PC zručnosti
  • komunikačné schopnosti
  • analytické myslenie a logické myslenie
  • flexibilita
  • SAP alebo obdobný RP systém

Ponúkame:

  • Príspevok do III. dôchodkového piliera
  • Vyššia nominálna hodnota stravných lístkov aj príspevku od zamestnávateľa v hodnote 4 €
  • Pružný pracovný čas

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková