Nastavovač CNC strojov (obsluha a programovanie)

+ 20% prémie

Náplň práce:

  • – obsluha a nastavovanie CNC frézy podľa potrebných požiadaviek a technickej dokumentácie,
  • – samostatná práca + programovanie CNC frézy,
  • – nastavenie parametrov pre nástroje, vytvorenie a odladenie programu,
  • – výroba dielcov od polotovaru až po hotový diel (nie sériová, alebo opakovaná výroba),
  • – čítanie výkresovej dokumentácie,
  • – práca s riadiacim systémom Heidenhain,
  • – svedomité, zodpovedné a uvedomelé plnenie úloh zamestnávateľa,
  • – dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov,
  • – plnenie ďalších špecifických úloh a povinností súvisiacich s výkonom práce.

Požadujeme:

  • – ochota pracovať v trojzmennej prevádzke,
  • – prax s programovaním CNC frézy a znalosť čítania výkresovej dokumentácie je nutná,
  • – znalosť programu Heidenhain a skúseností s CAM sú veľkou výhodou,
  • – schopnosť tímovej práce, cieľavedomosť,
  • seriózny prístup k práci,
  • – pracovné miesto nie je vhodné pre absolventa,
  • – flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť.

Ponúkame:

  • – perspektívna pracovná pozícia v medzinárodnej spoločnosti,
  • – práca v dynamickom kolektíve,
  • – zabezpečený adaptačný proces,
  • – moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová