Nástrojár

Konečná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta a môže sa vyšplhať až na 2 000 EUR/brutto.

Hľadáme kandidáta so skúsenosťou so zváraním, manuálne zručného, ktorý pracoval s brúskami, prípadne ako obrábač kovov, zámočník. Požadovaná je skúsenosť s prácou s oceľou a hliníkom (nie plasty). Pozícia nie je vhodná pre absolventa. Vhodný kandidát by mal mať skúsenosti s tušírovaním, zváraním a rozmerovými úpravy nástrojov.

Náplň práce:

  • – dokumentácie nástrojárne
  • – práca na PC (SAP, Excel, Word, email)
  • – montáž a demontáž nástrojov
  • – leštenie nástrojov
  • – preventívna údržba nástrojov
  • – obsluha strojov
  • – čistenie nástrojov
  • – korekcia linky
  • – nastavenie lisu
  • – správny výber materiálu
  • – čítanie výkresov nástrojov
  • – práca na 3 zmeny

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– predchádzajúca skúsenosť a prax s hliníkom, oceľou (nástrojár) NUTNÁ
– tímový hráč
– ochota pracovať na zmeny

Ponúkame:

  • – práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive
  • – 13. plat
  • – stravná jednotka v sume 5,20 €/deň
  • – príspevok na dopravu 6 centov na km

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Bc. Miroslava
    Lobová