Nástrojár

(finálna výška nástupnej mzdy bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta)

Hľadáme kandidáta so skúsenosťou so zváraním, manuálne zručného, ktorý pracoval s brúskami, prípadne ako obrábač kovov, zámočník. Požadovaná je skúsenosť s prácou s oceľou a hliníkom (nie plasty). Pozícia nie je vhodná pre absolventa. Vhodný kandidát by mal mať skúsenosti s tušírovaním, zváraním a rozmerovými úpravy nástrojov.

Náplň práce:

  • dokumentácie nástrojárne,
  • práca na PC (SAP, Excel, Word, email),
  • montáž a demontáž nástrojov,
  • leštenie nástrojov,
  • preventívna údržba nástrojov,
  • obsluha strojov,
  • čistenie nástrojov,
  • korekcia linky,
  • nastavenie lisu,
  • správny výber materiálu,
  • čítanie výkresov nástrojov,
  • práca na 3 zmeny.

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity,
  • stredoškolské s maturitou.

Vzdelanie v odbore

  • strojárstvo,
  • technika.

Ostatné znalosti

  • predchádzajúca skúsenosť a prax s hliníkom, oceľou (nástrojár) je nutná,
  • tímový hráč,
  • ochota pracovať na zmeny.

Ponúkame:

  • práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive,
  • 13. plat,
  • stravná jednotka v sume 5,20 €/deň,
  • príspevok na dopravu 6 centov na km.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.