Obchodný manažér pre priemyselnú automatizáciu a robotizáciu

Finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností uchádzača + motivačné odmeny v závislosti od získaných obchodných prípadov

Hľadáme technicky zdatného kandidáta s praxou Obchodníka.

Náplň práce:

  • Aktívne vyhľadávanie a komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi
  • Získavanie nových obchodných príležitostí v oblasti priemyselnej automatizácie, robotizácie
  • Tvorba návrhov a zadania pre technické riešenia projektov
  • Tvorba cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok
  • Tvorba a kontrola časových plánov spolu s projektovým manažérom
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Riadenie, koordinovanie a motivovanie členov tímu

Požadujeme:

  • Technické vzdelanie je pre túto pozíciu nutnosťou
  • Skúsenosť v oblasti priemyselnej automatizácie alebo robotizácie je veľkou výhodou
  • Dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Potreba vedieť čítať technické výkresy
  • Samostatnosť, ochota cestovať
  • Prax na pozícii obchodníka alebo projektového manažéra min. 2 roky
  • Aktívne ovládanie MS -Office
  • Technické a logické myslenie
  • Proaktivita a kreativita v hľadaní obchodných príležitostí
  • Anglický ALEBO nemecký jazyk na pokročilej úrovni B2
  • Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, tímový hráč

Ponúkame:

  • auto, notebook, telefón aj na súkromné účely
  • práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • príspevok na stravovanie
  • príspevok na dochádzanie do zamestnania pri splnení podmienok
  • jazykové kurzy a školenia
  • skvelá partia mladých a motivovaných ľudí
  • možnosť práce formou home office
  • na základe finančných výsledkov firmy – polročné, ročné odmeny

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková