Obchodný zástupca-export

1200 € + pohyblivá zložka 1 % z obratu

Náplň práce:

  • Prezentácia, ponuka a predvádzanie tovaru a služby spoločnosti.
  • Získavanie nových zákazníkov a vyhľadávanie potencionálnych obchodných partnerov.
  • Vykonávanie obchodnej činnosti na pridelených trhoch.
  • Prieskum vyhodnocovanie trhu za účelom vytvárania potenciálnych trhov EU
  • Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov na zverenom
  • trhu
  • Prieskum konkurencie, sledovanie cien, trendov a produktového portfólia na zverených trhoch
  • Dojednávanie obchodných podmienok pre uzatváranie obchodných a servisných zmlúv s klientami na pridelených trhoch
  • Vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu, vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov
  • Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov(anglický a nemecký jazyk)
  • Prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií klientom
  • Riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
  • Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja

Požadujeme:

  • Prax na obchodníckej pozícii, minimálne 2 roky
  • Kooperácia (spolupráca)
  • Uspokojovanie zákazníckych potrieb
  • Samostatnosť
  • Riešenie problémov
  • Plánovanie a organizovanie práce
  • Aktívny prístup
  • Zvládanie záťaže
  • Efektívna komunikácia

Ponúkame:

  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pružný pracovný čas
  • narodeninový darček

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková