Obchodný zástupca pre projekty financované z fondov EÚ

(výsledná minimálna nástupná mzda bude závisieť od skúseností a schopností daného kandidáta)

Pre nášho významného klienta, ktorým je spoločnosť poskytujúca komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie, hľadáme šikovného obchodného zástupcu.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie klientov a sledovanie prostredia pre  oblasť EU fondov,
  • vedenie obchodných rokovaní a obchodovanie zo službami, ktoré spoločnosť poskytuje klientom,
  • proaktívne vyhľadávanie príležitostí na financovanie zámerov  klientov,
  • aktívne sledovanie a štúdium grantových príležitostí v SR a v EÚ,
  • spracovávanie  a prezentovanie analýz, záznamov z rokovaní, PP prezentácií,  ponúk, zmlúv,
  • práca na tvorbe špecifických, koncepčných a strategických dokumentov,
  • komunikácia s klientmi na operatívnej úrovni, udržiavanie  a napĺňanie  obchodných vzťahov,
  • udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov  s klientami spoločnosti.

Požadujeme:

  • 3 roky v oblasti EU Fondov, Horizont 2020,
  • Anglický jazyk na úrovni B2,
  • samostatné organizovanie a plánovanie práce,
  • výborné obchodné a komunikačné schopnosti,
  • orientácia na dosahovanie výsledkov,
  • schopnosť učiť sa nové veci,
  • všeobecný prehľad v problematike EÚ fondov a v príslušnej legislatíve,
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
  • proaktivita a samostatnosť v hľadaní krízových riešení,
  • vysoká odolnosť voči stresu,
  • precíznosť a časová flexibilita,
  • strojopis: pokročilý,
  • ekonomické znalosti: všeobecný prehľad,
  • MS Office: pokročilý,
  • aktívny vodič sk. B.

Ponúkame:

  • flexibilný pracovný čas,
  • možnosť homeoffice (po 3 mesačnom zaškolení v Leviciach, následne je potrebné byť aspoň 1 v týždni v kancelárii),
  • možnosť profesionálneho rastu formou platených školení a workshopov,
  • kontakt s klientami z podnikateľskej a verejnej správy,
  • vstupné zaškolenie,
  • nastavenie pracovného tímu na vzájomnú pomoc,
  • práca vo vyváženom pracovnom  kolektíve,
  • pridelené služobné vozidlo.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.