Obchodný zástupca

(+ pohyblivá zložka: 1 % z obratu)

Náplň práce:

  • prezentácia, ponuka a predvádzanie tovaru a služby spoločnosti,
  • získavanie nových zákazníkov a vyhľadávanie potencionálnych obchodných partnerov,
  • vykonávanie obchodnej činnosti na pridelených trhoch,
  • prieskum vyhodnocovanie trhu za účelom vytvárania potenciálnych trhov EU,
  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
  • vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov na zverenom trhu,
  • prieskum konkurencie, sledovanie cien, trendov a produktového portfólia na zverených trhoch,
  • dojednávanie obchodných podmienok pre uzatváranie obchodných a servisných zmlúv s klientami na pridelených trhoch,
  • vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu, vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov,
  • aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov (anglický a nemecký jazyk),
  • prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií klientom,
  • riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov,
  • monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.

Požadujeme:

  • prax na obchodníckej pozícii, minimálne 2 roky,
  • kooperácia (spolupráca),
  • uspokojovanie zákazníckych potrieb,
  • samostatnosť,
  • riešenie problémov,
  • plánovanie a organizovanie práce,
  • aktívny prístup,
  • zvládanie záťaže,
  • efektívna komunikácia,
  • nemecký jazyk.

Ponúkame:

  • príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • pružný pracovný čas,
  • narodeninový darček.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ing. Vladislav
    Sochanič, PhD.