Obchodný zástupca pre oblasť Južného Slovenska, cca od Revúcej po Lučenec

+ 100€ btto pohyblivá zložka osobné ohodnotenie + 200€ pohyblivá zložka za plnenie obchodného plánu + 2 % za plnenie plánu akvizícií + 0,5 % z ceny projektu + ročná odmena pri splnení celoročného obchodného plánu na 100 % (priemerná mesačná mzda vychádza cca na 1500€)

Pre nášho klienta hľadáme šikovného a vytrvalého Obchodného zástupcu, pre región Južného Slovenska, konkrétne oblasť cca od Revúcej po Lučenec.

Náplň práce:

Náplňou práce na tejto pozícii je:

• Vykonávanie obchodnej činnosti v pridelenom regióne.

• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, vytváranie partnerskej siete.

• Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu,

vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov.

• Starostlivosť o klientov.

• Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom

upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

• Evidencia všetkých aktivít (návštevy, elektronická dokumentácia) v ERP.

• Prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe

cenových kalkulácií.

• Vytváranie a zavádzanie nových obchodných procesov a budovanie obchodu v

spolupráci s Obchodným oddelením.

• Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie.

• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie

obchodných štandardov.

• Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom

maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.

• Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.

• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.

• Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v stabilnej a etablovanej firme

– vzdelávanie – profesionálne obchodné školenia

– mladý dynamický tím

Informácie o výberovom konaní

Ak vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na recruiter.ke@e-personal.eu a spojíme sa s vami.

Ďakujeme za záujem a spoluprácu všetkým uchádzačom.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Pokročilý

Microsoft Excel – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť v obchodnom smere

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– prax s B2B obchodom

– výraznú, dynamickú, presvedčivú a samostatnú osobnosť

– schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku

– komunikačné a prezentačné zručnosti

– odolnosť voči stresu

– znalosť PC

– záujem učiť sa nové veci

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Katarína
    Handžáková