Obsluha CNC obrábacích strojov – Olomouc

Náplň práce:

  • operátor CNC strojov obsluhuje a nastavuje CNC stroje a vykonáva práce, ktoré sú potrebné pre obrábanie materiálu (brúsenie, vŕtanie, sústruženie, frézovanie,…..) Počas práce je potrebné určiť vhodné parametre rezu, nastaviť nástroje a materiál, nastaviť funkcie stroja, upnúť a vyrovnať obrábané časti materiálu a nástroja
  • obsluha CNC obrábacích strojov v riadiacom systéme FANUC, SINUMERIC, HEIDENHAIN a nastavovanie CNC obrábacích strojov

Požadujeme:

  • vyučený v odbore mechanik nastavovač, obrábač kovov, alebo príbuznom odbore
  • prax v odboru
  • výhodou znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • presné meranie meradlami
  • spoľahlivosť, samostatnosť, presnosť
  • práca vo viaczmennej prevádzke – 3 zmeny

Ponúkame:

  • motivujúcu mzdu
  • 5 týždňov dovolenky
  • mesačné bonusy
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • nástup ihneď podľa dohody
  • zaškolenie
  • možnosť nadčasov
  • práca na HPP

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Marcela
    Fialová