Obsluha CNC Obrábacích strojov – Olomouc

Náplň práce:

- operátor CNC strojov obsluhuje a nastavuje CNC stroje a vykonáva práce, ktoré sú potrebné na obrábanie materiálu (brúsenie, vŕtanie, sústruženie, frézovanie, …). Počas práce je potrebné určiť vhodné parametre rezu, zostaviť nástroje a materiál, nastaviť funkciu stroja, upnúť a vyrovnať obrábané časti materiálu aj nástroje.
- obsluha CNC obrábacích strojov v riadiacom systéme FANUC, SINUMERIC, HEIDENHAIN a nastavovanie CNC obrábacích strojov

Požadujeme:

  • – vyučený v odbore mechanik nastavovač, obrábač kovov alebo v príbuznom odbore
  • – prax v odbore
  • – výhodou znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • – presné merania meradlami
  • – spoľahlivosť, samostatnosť, presnosť
  • – práca vo viaczmennej prevádzke

Ponúkame:

  • motivujúca mzda
  • nástup ihneď podľa dohody
  • profesné zaškolenie
  • možnosť nadčasov
  • práca na HPP

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Marcela
    Fialová