Hľadáme DVOJICU Omietkarov do Zürichu

35-37,- CHF/ hod brutto + 16,- CHF / deň diéty netto

Hľadáme dvojicu omietkarov na prácu do Zürichu / Švajčiarsko. Nástup: 02.08.2022 alebo 08.08.2022. Z dvojice musí iba jedna osoba ovládať nemecký jazyk.

Náplň práce:

  • Práce s omietkou
  • Vlhká omietka, podkladová omietka, biela omietka
  • Práca na švajčiarsku pracovnú zmluvu.
  • Miesto výkonu práce: Švajčiarsko / Zürich

Požadujeme:

  • Minimálne jedna osoba musí vedieť nemecky
  • Mať vlastné auto
  • Skúsenosti s prácou omietkara

Ponúkame:

  • Stabilnú prácu a dlhodobú na švajčiarsku pracovnú zmluvu
  • Doprava je organizovaná samostatne
  • Zabezpečené ubytovanie
  • Výplata vyplácaná každý týždeň

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Martina
    Blažíčková