Operátor/ka výroby LCD televízorov

Operátor (7,25 h): hodinová sadzba - 4,99,- € / h, t.j. základný plat 786 € brutto + dochádzková prémia 125€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ - celková mzda do výšky 966,- €.

Náplň práce:

Zaujímavá a finančne dobre platená práca v elektrotechnickom priemysle.
Ponúkame Vám nenáročnú prácu v klimatizovaných priestoroch v Nitre.
Výrobu a montáž LCD televízorov, pričom ide o prácu v zmenovej prevádzke (týždeň ranná, týždeň poobedná zmena) v pracovnom režime od pondelka do piatka s 30 minútovou prestávkou na obed a ďalšou 10 minútovou prestávkou alebo 12 hodinové zmennosti.
2-zmenná prevádzka /od pondelka do piatku/

Požiadavky na uchádzača

  • Dobrý zdravotný stav
  • Testy – jednoduché matematické, logické úlohy
  • Zmluvná doprava z okolia
  • Ubytovanie 1,50 € / noc
  • Doprava z ubytovne do práce a naspäť

Doprava

  • Linka ZM 1: Zlaté Moravce – Neverice – Žirany – Nitra
  • Linka NR 1: Dechtice – J. Bohunice – Madunice – Leopoldov – Nitra
  • Linka NR 2: Trnava – Modranka – Nitra
  • Linka NR 3: Trakovice – Bučany – Vlčkovce – Lehota – Nitra
  • Linka NR 6: Trstice – Šaľa – Močenok – Cabaj-Čápor – Nitra
  • Linka NR 3 F: Trnava (Družba) – Nitra
  • Linka NR 2 flexi: Trnava – Sereď – Nitra

Požadované vzdelanie:

  • Základné
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax:

Nie je potrebná, vieme zaškoliť.
Táto pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Zodpovedný prístup k práci
  • Ochota manuálne pracovať
  • Lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
  • Ochota učiť sa novým veciam
  • Odolnosť voči stresu
  • Manuálna zručnosť

Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.
Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom.

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mgr. Martina
    Šipošová