Operátor výroby/vodič VZV Hlohovec

operátor 4,88€/ hod. brutto po 12. mesiacoch 5,03€/ hod. brutto /trieda 1/ alebo 5,02€/ hod. brutto po 12 mesiacoch 5,21€/ hod. brutto /trieda 2/ Vodič VZV 5,02€/ hod. brutto po 12. mesiacoch 5,21€/ hod. brutto • Poobedný príplatok 0,27€/hod. brutto • Nočná príplatok 1,43€/ hod. brutto • Mesačný bonus od 0 až 105€ / brutto • Štátny sviatok 100% • Nadčas 35% • Príplatok za sťažený výkon práce – 0,72€/hod. brutto • SOBOTA a NEDEĽA - 25% z priemernej mzdy – minimálne sobota – suma 1,79 €/hod nedeľa – suma 3,58 Eur/hod • Príspevok na bývanie 4,-€ /deň • Príspevok na dopravu 0,66€/deň • Mesačná odmena 20,- € Spolu mzda – 1 000,-€ až 1 200,-€ brutto / mesiac t.j. 800,-€ až 950,-€ / netto

Náplň práce:

  • Operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy
  • Vodič VZV – obsluha VZV, zebezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru

Požadujeme:

  • VZV – platný preukaz a prax
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • flexibilita
  • nerobí ti problém fyzická práca
  • Práca v 3 zmennej prevádzke – týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná zmena /8h/, práca v stoji
  • Požaduje sa manuálna zručnosť

Ponúkame:

  • Zabezpečené: zaškolenie, stravné, ubytovanie cca 72 Euro/ mesiac, pracovné oblečenie a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo, celodenná starostlivosť koordinátora
  • Stravovanie je v závodnej jedálni ranná a poobedná zmena – čipová karta  cena  obeda 1,00€, (polievka, hl. jedlo, nápoj),    nadčas a víkendy – stravné lístky vo výške 3,90€

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mgr. Martina
    Šipošová