Personál v gastronómií do Nemecka

10 až 18€/ hod Brutto; 1800 - 3000€ mesačne Brutto

Pre nášho klienta hľadáme personál na prácu v gastronomických podnikov po celom Nemecku. Jedná sa o pozície: kuchár, čašník, obslužný personál, recepčný / recepčná, chyžná, upratovačka, pomocník v kuchyni. Lokality sú: Altötting, Sylt, Baiersbronn, Potsdam, Fulda, Oberwiesenthal, Oberhaching, Regensburg.

Náplň práce:

  • Práca v gastronomických podnikoch na pozíciách:
  • čašník
  • obslužný personál
  • recepčný / recepčná
  • chyžná
  • upratovačka
  • pomocník v kuchyni

Požadujeme:

  • Pri práci bez kvalifikácie je potrebná základná znalosť nemeckého jazyka
  • Pre kvalifikovanú a zákaznícky orientovanú prácu je potrebná komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
  • Skúsenosti s prácou v gastro-segmente

Ponúkame:

  • Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
  • Celoročná práca práca
  • Pracovný fond: 8 hodín/ deň, 5 dní/ týždeň
  • Ubytovanie a Strava zabezpečená zamestnávateľom

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Martina
    Blažíčková