Polymechanik / CNC-Frézar / CNC-Sústruh-Brúska

Plat od 12€/ hod brutto + 7€/ hod netto diéty

Hľadáme skúsených pracovníkov na prácu s CNC-fézami. Pracovné miesta sú po celom Nemecku.

Náplň práce:

  • práca na 4-5 osových obrábacích strojoch s automatizáciou
  • výroba prototypov, jednotlivých a sériových dielov
  • optimalizácia výrobných procesov s ohľadom na zvyšovanie kvality a reprodukovateľnosti

Požadujeme:

  • školenie ako polymechanik
  • dobrá znalosť CNC programovania
  • 5 rokov odbornej praxe ako CNC router
  • presná a čistá práca
  • znalosť CAM je výhodou, dobrá znalosť Siemens 840D a/alebo Fanuc 31i, znalosť Heidenhain výhodou znalosť geometrie
  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • mobilný s vozidlom

Ponúkame:

  • práca na švajčiarsku pracovnú zmluvu
  • ubytovanie zabezpečené
  • 2-smenná prevádzka

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Avatar photo

    Martina
    Blažíčková