Pracovník na montáž prístrojových dosiek do áut s ubytovaním v Hlohovci

900 - 1200 EUR Mzda: operátor výroby trieda 1 - 4,47,-E Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,61,- E operátor výroby trieda 2 - 4,60,-E Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,77,- E + Príplatok za poobednú zmenu, nočnú zmenu podľa Zákonníka práce Príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25% Mesačný bonus po 2. mesiaci max. 100 Euro cca 1200 E brutto

operátor výroby – výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

Náplň práce:

  • Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji
  • Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail

Požadujeme:

  • Zabezpečené: zaškolenie, stravné lístky, ubytovanie cca 72 Euro/ mesiac, pracovné oblečenie a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

Ponúkame:

DOPRAVA

1/ Smer : Merašice-Faurecia: Tepličky, H.Trhovište, H.Otrokovce, D.Otrokovce, Merašice, D.Trhovište, HC Kasárne, Faurecia Hlohovec

2/ Smer : Šalgočka-Faurecia: Šalgočka, Dvorníky, Bojničky, HC-SNP, D.Sihoť, HC-SAD
HC- Dilongová, HC-Hlohová, Faurecia Hlohovec

3/ Smer : Pastuchov-Faurecia: Pastuchov, Lukáčovce, Alekšince, Rišňovce, Sasinkovo, Kľačany, Faurecia Hlohovec

Informácie pre uchádzača:

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ingrid
    Filčáková