Pracovník odpadového hospodárstva-Nitra

Náplň práce:

  • – Zber odpadov na mieste vzniku a ich preprava do skladu odpadov
  • – Dotrieďovanie odpadov v mieste vzniku
  • – Lisovanie odpadov, drvenie
  • – Preprava odpadov do skladu a v rámci jednotlivých výrobných hál

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Preukaz VZV- výhodou, nie podmienkou
Práca na 2 zmeny

Ponúkame:

  • Zabezpečené: zaškolenie, stravné, pracovné oblečenie a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo, celodenná starostlivosť koordinátora

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Mia
    Valentíny