Pridaj sa k naším Alzákom do skladu v Senci /doprava, ubytovania – ZADARMO/

840 - 950 EUR Skladník junior brutto FIX 950,- € , Skladový manipulant FIX 840,- € + • variabilná zložka mzdy 0-385€ • príplatok za prácu vo sviatok, sobotu, nedeľu v priemere cca 100€/mesiac • príspevok na dopravu v hodnote 3 € za zmenu - od 45€/mesačne

Náplň práce:

Príjmeme na prácu do skladu pre spoločnosť Alza šikovných skladníkov
Ide o pozície :
Skladník junior
Skladový manipulant

SKLADNÍK JUNIOR
• príjem a výdaj tovaru v našom sklade
• pickovanie tovaru a práca so skenerom
• balenie, triedenie a vychystávanie produktov
• umiestňovanie prijatých zásob do určených miest
• vyskladňovanie tovaru

SKLADOVÝ MANIPULANT
• pomocné práce
• príprava tovaru na uskladnenie na vyskladnenie
• spolupráca pri príjme a výdaji tovaru na sklad
• práca so skenerom
• manipulácia s tovaru, upevňovanie tovaru na paletách

Práca na TPP rovno pod kmeň
Práca na 1 zmenu
Krátky – Dlhý týždeň
zabezpečené ubytovanie
príspevok na dopravu 3 € deň
odmena za známeho až 575 €
možnosť kariérneho rastu na iné pozície predák, vedúci zmeny …
zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky produkty Alza.sk
Alza najlepšie platiaci zamestnávateľ a jednotka na trhu

Zmennosť: 11 h
• Krátky týždeň: Streda, Štvrtok
• Dlhý týždeň: Pondelok, Utorok, Piatok, Sobota, Nedeľa
Video o práci: https://www.youtube.com/embed/hcCxtZNS9Oo

Požadujeme:

  • Základná gramotnosť (čítanie s porozumením, základné počty a logika)
  • Naučiteľnosť (práca s jednoduchými pomôckami – skener a iné)
  • Fyzická zdatnosť
  • Logické uvažovanie (napr. pri balení výrobkov) a schopnosť orientovať v skladových priestoroch
  • Dynamickosť – prirodzený drive do práce (práca na výkon a chybovosť)
  • Pracovná morálka a disciplína (dochvíľnosť, dochádzka

Ponúkame:

Ubytovanie bez nákladov – ZADARMO
Doprava bez nákladov – ZADARMO

* referral program od 180 € vyššie, aktuálne za odporúčanie skladníka do logistických centier Senec a jeho úspešné zvládnutie skúšobnej doby
* zamestnanecké zľavy od 1. dňa na všetky produkty Alza.sk v ponuke
* možnosť MultiSport karty pre zdravie za zvýhodnenú cenu
* možnosť kariérneho rastu na iné pozície

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Ingrid
    Filčáková