Procesný technik

+ mesačný bonus (vyplácaný zo základnej mzdy zamestnanca) až do výšky 13%

Náplň práce:

  • Zodpovedá za obsluhu a manipuláciu s pridelenými zariadeniami a nástrojmi v súlade s pracovnými pokynmi a pracovnými postupmi
  • Je povinný zoznámiť sa s výrobným plánom a jeho rešpektovanie (briefing s Tím Líderom ),
  • Analyzuje východzí stav lisovacieho zariadenia pred začatím výroby,
  • Vykoná preverenie a zaktualizovanie dokumentácie (proces , produkt ),
  • Rešpektuje výrobný tak TCY, konformity kvality , kontrola práce Logistity,
  • Analyzuje problémy spojené s anomáliami vzniknutých počas výroby ( spoľahlivost ,kvalita ,.a iné),

  • Zodpovedá za konformitu viditeľnej, funkčnej časti a vyhodnotenie nekonformity, čiže dielov určených na zablokovanie, opravu, alebo šrotáciu, za nesprávnosť svojho rozhodnutia preberá zodpovednosť,
  • Vykonáva základnú údržbu lisu a jemu zverených nástrojov a zariadení,
  • Upozorňuje na zistené nedostatky a riadi ich zápis, upozorňuje nadriadeného na anomálie,
  • Zodpovedá za vyčistenie toku od nekonformných dielov na strane lisovacej linky,
  • Upozorňuje na zistené nedostatky a riadi ich registráciu, upozorňuje nadriadeného na anomálie, zodpovedá za čistenie toku z nevyhovujúcich častí na strane lisovacej linky, riešeni situácie nezávisle alebo spolupracuje s kolegami a jeho nadriadenými v závislosti od ich závažnosti
  • Aktívne sa zúčastňuje na podávaní zlepšovacích návrhov, ktoré aj realizuje,
  • Pripravuje správy pre odovzdanie zmeny,
  • Aktívne sa zúčastňuje na zaškolovaní na ostatné výrobné pozície pre zabezpečenie rotácie a zastupiteľnosti,
  • Je podpora pri prebaľovaní a triedení
  • Pomáha a je podporou pri príprave linky na ďalšiu produkciu
  • Je zodpovedný za starostlivosť o náradie a prostriedky jemu zverené,
  • Vykonáva pracovné činností podľa pokynov nadriadeného alebo výrobného manažéra,
  • Vykonáva podporu balenia a na malej montážnej linke.
  • Vykonáva práce so žeriavom na prípravu linky v prípade potreby.
  • Je povinný dodržiavať a konať v súlade s miestnymi predpismi, zavedenými QMS procesmi a postupmi stanovenými v súlade s požiadavkami IATF 16949, ISO 14001 a s legislatívnymi a internými požiadavkami v oblasti  BOZP, ochrany pred požiarmi, ochrany životného prostredia a odpadového hospodárstva v rámci svojej funkcie a je zodpovedný za predkladanie návrhov nápravných opatrení.
  • Zamestnanec je povinný absolvovať predpísané školenia podľa školiacej matice (TrainingMatrix) v SkillsGuide programe.

Požadujeme:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– predchádzajúca skúsenosť a prax s hliníkom, oceľou (nástrojár) NUTNÁ
– tímový hráč
– ochota pracovať na zmeny

Ponúkame:

  • Pracovná zmluva
  • Bezplatná právna poradňa
  • Bezúročné mikro-pôžičky
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
  • Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • Pomoc pri riešení exekúcií
  • Možnosť čerpanie záloh
  • Celodenná starostlivosť koordinátorom
  • Zabezpečené uvytovanie a doprava do práce

Zaujala vás tato ponuka?

    Gabriela
    Dianová